keď dvaja robia to isté ..... 

06.03.2020

Ako to je vlastne s našimi s tábormi ? Kto sme ?
V poslednej dobe sa často stretávam s tým, že ste zmätení ako to vlastne je s našimi tábormi.
Neviete či sme v Pegafune, kto sme ?
Hľadáte nás tam, kde už nepôsobíme, píšete mi maily, smsky, že neviete kam sa teda máte prihlásiť, že sa v tom nevyznáte, lebo dve inštitúcie vyzerajú na vlas rovnako. Áno rozumiem, mrzí nás to .... radi by sme zmätok napravili, vysvetlili ...


Tento rok nás už v PEGAFUNE NENÁJDETE
Tábory pre rok 2020 organizujeme v nových priestoroch tanečnej školy MARTICO NEW AGE, (Michaelliho 6. Martin - Ľadoveň, kde disponujeme aj vlastným ihriskom a záhradou pre deti.

Pre krátke vysvetlenie, aby ste v tom mali jasno a predišlo sa nedorozumeniam a mohli ste si vybrať naozaj tábor, ktorý preferujete.
Tábory sme 2 roky organizovali v tanečnej škole Pegafun, kde ste sa mnou ako manažérkou počas 2 rokov stretávali či už pri krúžkoch, besiedkach, či iných aktivitách, ktoré sme pre deti aj dospelých organizovali. V lete sme v týchto priestoroch organizovali aj denné tábory pre Vaše deti. Naše cesty sa síce zo súkromných dôvodov rozišli, my však ideme ďalej.

Vytvorili sme skvelý team, dobrú atmosféru pre deti, aby sa cítili dobre, vytvárali sme program, vymýšľali aktivity a vychytávali muchy, niekedy aj počas samotných turnusov. Tvorili sme, kreovali, hľadali najvhodnejšie/ najbezpečnejšie miesta pre výlety. Učili sme sa na vlastných chybách, nehľadeli na konkurenciu, išli sme svojou cestou, robili to srdcom, rozhodne sme sa veľa naučili a riadili sa tým, že ak "dvaja robia to isté nemusí to byť to isté. " a chceme v tom pokračovať.
Týmto heslom sa riadime, či už sa to týka detí, dospelých,  našej práce, organizačného teamu, alebo aj denných táborov, každý sme totiž výnimočný a jedinečný (deti i dospelý), každý vidíme a robíme veci inak.
Taká ja naša filozofia.

Všetkým, čo tábory pre deti organizujú držíme palce, prajeme veľa úspechov, nie je to vždy len  ľahká a veselá práca a v Pegafune samozrejme tábory budú organizovať i túto sezónu.

Sme presvedčení, že v Martine je veľa kvalitných táborov a široký výber, konkurencia je veľká, my však na ňu nehľadíme, veríme totiž tomu, čo robíme, lebo nás to baví a robíme to srdcom. Okrem nás je v našom meste veľa inštitúcií, ktorí sa deťom venujú s láskou a starostlivosťou, nepozeráme sa preto, čo robia iní, nekopírujeme texty, nápady, vizuály, programy, ideme si svojou cestou, tak ako nás to baví, hráme fér .......

Chceme byť najlepšou verziou samých seba a to chceme naučiť i Vaše deti.... Neporovnávať sa! Nájsť výnimočnosť v tom, čo robím ja sám a ako to robím...!

Ak ste teda boli s nami spokojní a vyberiete si nás opäť, bude nám cťou.

Budeme sa tešiť, ak nám prejavíte znova svoju dôveru, tešíme sa na známe tváričky a samozrejme radi privítame i celkom nové deti
Nech už si vyberiete akýkoľvek tábor, prajeme všetkým deťom nech zažijú pekné leto

Tešíme sa na Vás a ďakujeme za podporu i prihlášky, vážime si to

s pozdravom Kristína Růžičková
and táborový team, ktorý už určit poznáte
- Martin Zachar, Baška Šimová, Nina Beťáková