prihlásenie

Radi by sme Vás informovali o tom, že naša organizácia sa rozhodla využívať moderný systém na správu členských poplatkov - Paysy.

Paysy je webová aplikácia, ktorú využívajú stovky ďalších organizácií a ktorá zefektívňuje výber pravidelných ako i nepravidelných poplatkov. Každý člen, resp. zákonný zástupca má v systéme vytvorený profil, kde si môže sledovať stav svojich platieb. Systém komunikuje automaticky prostredníctvom emailu. Upozorňuje členov na povinnosť uhradiť aktuálny poplatok, zasiela automatické upomienky, posiela potvrdenie o prijatej platbe a automaticky páruje platby.

Ako to funguje?

  1. Po vyplnení prihlasovacieho formuláru ste emailom obdržali prihlasovacie údaje do svojho profilu, plus vygenerované heslo/ máte teda zaregistrovaný profil / prihlásené dieťa. ( heslo si samozrejme môžete zmeniť neskôr)
  2. Ak chcete prihlásiť súrodencov, alebo prihlásiť dieťa na viac turnusov, použite rovnaký prihlasovací formulár - len sa v pravom hornom rohu prihláste (so svojim mailom a heslom - ktoré ste obdržali mailom ) - systém automaticky vyplní Váš profil - Vy následne  len prihlásite - nového člena (súrodenca), prípadne stávajúceho člena prihlásite na ďalší turnus
  3. Pre informácie o členovi, prípadne info o tom na ktorý turnus je dieťa prihlásené - prihlásite sa do systému, kde vidíte svoj profil.
  4. Po prihlásení a obdržaní mailu, dostanete aj informácie k platbe prevodom, alebo i pomocou QR kódu
  5. Pred termínom splatnosti konkrétneho obdobia obdržíte email s povinnosťou platby za dané obdobie,  alebo túto informáciu uvidíte vo svojom profile.
  6. Pri každej platbe prosím nezabudnite uviesť Váš variabilný symbol. Nájdete ho ho vo svojom profile alebo pri výzve k platbe, ktorú obdržíte na email.
  7. Po zaplatení príspevku uvidíte vo svojom profile platbu ako uhradenú.
  8. Ak platba nebola zrealizovaná v termíne splatnosti, systém automaticky zasiela pravidelné upomienky.

pre prihlasovanie a registráciu na tábory používame nový rezervačný systém PAYSY